Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble Večerníček

19.9.2022 - 31.12.2022

"Ája: „Já byfem chtěla pfa!”
Tatínek: „Říká se já bych.”
Ája: „Dobře, tak já bych, ale stejně byfem chtěla pfa!”
Neexistuje snad nikdo, kdo by neměl rád oblíbený dětský pořad Večerníček. Již přes půl století baví malé i velké diváky u nás i na Slovensku.
Připomeňte si společně s celou vaší rodinou oblíbené postavičky z pohádek a užijte si tu nejlepší postřehovou zábavu. Bob a Bobek, loupežník Rumcajs, Ája a maxipes Fík, Edudant a Francimor a mnoho dalších oblíbených postav z Večerníčků, jak je znáte.
Rychlost, postřeh, reflexy! Buďte první, kdo najde shodný symbol na dvou kartách!
Dobble, to je 57 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her).
Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla, vysvětlená doslova za pár sekund. Cílovou skupinou jsou děti i dospělí. Prostě všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas ani náladu pročítat dlouhá pravidla.
Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a jednoduše umožňuje mít hru vždy u sebe. Vyzkoušejte i vy postřehový fenomén Dobble a jistě budete překvapeni, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

Obsah balení:
55 karet v plechové krabičce