Moon milk

16.9.2020 - 30.9.2020

Říká se, že hrnek teplého mléka před spaním pomáhá usnout. Food blogerka Gina Fontana tuto starou pravdu pozvedla na novou úroveň a vytvořila kolekci 55 receptů na zklidňující večerní nápoj, který vás připraví ke zdravému spánku. Moon milk se může stát vaším novým lékem na bezesné noci. Moon milk je teplé mléko, prodchnuté léčivými bylinami a různými druhy koření. Recepty v této knize jsou sestaveny na základě principů ájurvédy – prastarého holistického přístupu ke zdraví – a používají se v nich rostlinná mléka bez obsahu laktózy, na kterých si pochutnají všichni. Nádherné fotografie a jednoduché recepty vás budou motivovat, abyste si moon milk přidali do svého jídelníčku a udělali si z jeho pití nový večerní rituál.

Moon milk

• 1Slavnost bezvýznamnosti