Přichází bouře - Doggerland 2.

1.7.2020 - 15.7.2020

Jsou Vánoce a inspektorka Karen Eikenová Hornbyová má volno, protože se dosud zotavuje ze zranění, která utržila v prvním díle série o souostroví Doggerland. Ale když se v opuštěném lomu najde mrtvola a policejní řady povážlivě prořídnou kvůli chřipkové epidemii, vrací se Karen předčasně do práce. Svým způsobem je to úleva – může se vyhnout rodinným oslavám –, avšak pracovní tým vytvořený z více než neochotných kolegů na severním ostrově Noorö taky není žádná výhra. Na silvestra dojde k další vraždě a vyšetřování vede k místní palírně whisky, možná v tom hraje nějakou roli i tisíce let stará kamenná loď ze severního cípu ostrova. A navíc Karenini vlastní příbuzní nespolupracují. Mají snad co tajit?

„Inspektorka Karen Eikenová se vrací!

Prodáno do 14 zemí

1. dílu Velká chyba. Doggerland se ve Švédsku prodalo 100 000 výtisků!

Přichází bouře - Doggerland 2.
Velká chyba - Doggerland I.

• 1Kundera
    Jan Novák