Píseň pro Issy Bradleyovou

7.1.2019 - 31.1.2019

Je podzim a v přírodě všechno umírá. Jacob má v pokoji mrtvého pavouka schouleného do klubíčka. A na dolní palandě leží schoulená máma, ale o tom se nesmí mluvit. Táta říká, že by to lidi nepochopili. Jacob umí udržet tajemství – sám jedno má: jakmile přijde na ta správná slova a najde v sobě dost víry, vykoná zázrak vzkříšení, takový, o jakých se vypráví v Bibli. Pak bude všechno zase jako dřív, Issy se vrátí, máma vstane, obleče se a udělá jim snídani. A všichni budou žít šťastně až do smrti.
Pět členů rodiny Bradleyových se vyrovnává se ztrátou a krizí víry každý po svém. Ale každý někdy potřebuje zázrak.

„Román Píseň pro Issey Bradleyovou se mi moc líbil. Je neobvyklý, chytrý… dojemný a uklidňující… Fantastická kniha o víře a o tom, co se s ní stane, když nastane něco nepředstavitelného.“ - Nick Hornby

„Briliantní debut - působivý a hluboce dojemný.“ - Nathan Filler

Píseň pro Issy Bradleyovou