Sedm dní spolu

1.12.2018 - 31.12.2018

Vánoce. Čas rodinné pohody… nebo taky ne. Zvlášť když jste s celou svou rodinou v karanténě a nemůžete utéct. To pak vyjde najevo ledacos… A právě v takové situaci se ocitne ne tak docela standardní rodina Birchových, když se dcera Olivie, lékařka, vrátí ze zóny zasažené nebezpečným virem. Rodinní příslušníci z toho pochopitelně nadšení nejsou – a ona zase těžce nese, že bude muset strávit celých sedm dní s lidmi, kteří mají takové nedůležité a povrchní starosti. Jenže i oni mají svá tajemství, a zdaleka ne tak malicherná, jak se Olivii zprvu zdá. A jako by toho nebylo málo, jedno z těch tajemství nečekaně zazvoní u dveří!

„Vřelé a lidské, vtipné i smutné se skvělou zápletkou. Sedm dní spolu je výborné čtení od začátku do konce.“

Marian Keyesová

„Chvíli křehké, chvíli břitké. Sedm dní spolu osloví každého, kdo podstupuje návrat do místa svého dětství.“

Booklist „Perfektní četba pro fanoušky Čtyř svateb a jednoho pohřbu či Lásky nebeské.“

The Bookseller

Sedm dní spolu